Toyota Hilux

Ak máte záujem o úpravu Vašeho vozidla, neváhajte nás nezáväzne kontaktovať na čísle 0903804173, alebo prostredníctvom e-mailu cbone@cbone.sk.
Radi s úpravou pomôžeme aj Vám.

Účelom úpravy na vozidle Toyota bolo urobiť z vozidla, ktoré bolo v prevedení 4x2 * vozidlo so skutočným pohonom 4x4, čo podstatne prispeje k zvýšeniu prechodnosti aj v tom najťažšom teréne! Za tým účelom boli pôvodné diferenciály vozidla nahradené 100% uzávierkami austrálskeho výrobcu ARB 4x4 Accessories, ktoré sú svetovou jednotkou vo svojej kategórii, o čom svedčí aj fakt, že ako výhradný dovozca ARB pre Slovenskú republiku na tieto uzávierky poskytujeme 5 ročnú záruku! Viac informácií nájdete na našej webovej stránke www.cbone.sk
Uzávierky sú ovládané pomocou kompresora ARB. Na toto vozidlo bol osadený kompresor z rady ARB - kompresor CKMTA12 12V. Absolútne najsilnejší z kompresorov ARB ktorý nemá problém dofúknuť aj tie najväčšie pneumatiky na OFF-ROAD vozidle.
Kompresorom je možné len ovládania uzávierok ale dohusťovanie pneumatík! Ako príslušenstvo ku kompresoru je špeciálna teflónová ARB hadica s dĺžkou až 7m , ktorá je odolná proti zahrievaniu a ohybná aj vo veľkých mrazoch. K hadici sú priložené i adaptéry na hustenie rôzneho príslušenstva. Dodať vieme aj ARB tlakomer na okamžitú kontrolu tlaku v pneumatikách. Koncovka na hadicu sa osadila do priestoru kde je tankovacie vyčká, čiže zákazník ma pohodlne pripojenie okolo celého auta. Viac informácii Vám radi poskytneme tel. alebo emailom +421 903 804 173, cbone@cbone.sk

* ak je vozidlo vybavené diferenciálmi bez možnosti 100% uzamykania - teda diferenciálmi bez 100% uzávierok, vozidlo i keď má pripojený predný náhon, v prípade jazdy v náročných podmienkach - sneh, ľad, blato a pod. , pri strate trakcie - prešmyknutiu jedného kolesa, stráca ťah na tej náprave kde došlo k prešmyknutiu kolesa. To podstatne obmedzuje prejazdnosť vozidla. Najhorší prípad nastane ak dôjde k prekríženiu vozidla, napríklad pri prechode jarku tak že vozidlo ostane stáť na protiľahlých kolesách prednej a zadnej nápravy. Vtedy ak vozidlo nemá 100% uzávierku diferenciálu sa z tejto polohy vlastnou silou nedostane. Vozidlo sa teda nespráva ako 4x4 - teda vozidlo s možnosťou trvalého pohonu všetkých kolies, ale ako vozidlo 4x2 s pohonom len dvoch kolies.

Montáž:

Back
Toyota HILUX
Toyota HILUX
Toyota HILUX
Toyota HILUX
Toyota HILUX
Toyota HILUX
 
 
Powered by Phoca Gallery

Nechajte si posielať naše novinky.

Výhody pri prihlásení sa na odber newslettera - všetko z prvej ruky:
Zľavy   |   Akciové ponuky   |   Výpredaje   |   Najnovšie trendy

PRIHLÁSENIE NA ODBER
*Z odberateľov newsletteru je možné sa kedykoľvek odhlásiť.
         
×
360 prehliadka cbone SHOWROOM

Virtuálna prehliadka firmy C.B. ONE, s.r.o.

Kompletne zrenovovaný SHOWROOM plný tovaru, odborných rád a skúsených pracovníkov.

  •  sme priamy zástupca osvedčených výrobcov
  •  dlhoročná tradícia - 27 rokov na trhu
  •  garantujeme pôvod tovaru a aj jeho záručný a pozáručný servis
  •  odborná montáž a zaškolenie u nás kúpeného tovaru za najlepšie ceny
  •  zabezpečujeme povinný zápis do TP
 

KONTAKTUJTE NÁS VSTÚPTE DO NAŠEHO SHOWROOMU