Toyota Land Cruiser 150 okres Senec

Majiteľ vozidla Toyota prišiel s požiadavkou na montáž navijaku SUPERIOR WINCH FAN 12 000 S so syntetickým lanom do predného a zadného originálneho nárazníka prostredníctvom na mieru vyrobenej montážnej sady našej výroby. Naše navijaky SUPERIOR WINCH FAN 12 000 S sú špičkou vo svojej triede a momentálne novinka na Slovenskom trhu. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúsenosti a nový dizajn. Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.

SUPERIOR je naša nová značka, ktorú sme si dali vyrobiť podľa našich predstáv a dlhoročných skúseností! Plne vynovený moderný a hlavne profesionálny navijak s chladeným výkonným motorom pre najťažšie použitie. Jeho vzhľad, ale aj materiály sú omnoho kvalitnejšie ako u predošlých značiek. Navijak je chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.
Všetky naše navijaky sú schválené na používanie v cestnej premávke = zápis do technického preukazu.

Finálna požiadavka bola montáž na kompletnú kontrolu vozidla a montáž LED SVETLOMETU značky BUSHRANGER do prednej masky vozidla. Bola doplnená špeciálna rada LED svetlometov značky 4xBUSHRANGER LED Bushranger LIGHT BAR | 5.5″, na zlepšenie svietivosti vozidla. Tieto svetlomety sú momentálne špičkou na trhu. Svetlá Bushranger® LED svetlomety boli od základov vyvinuté tímom našich inžinierov, aby ponúkli skutočne jedinečný dizajn, ktorý privádza výkon, vzhľad a použiteľnosť na úplne novú úroveň.

Odvážne, moderné estetické prevedenie obsahuje chladiace kanály, ktoré usmerňujú chladný vzduch priamo cez chladič, čím výrazne zvyšujú odvod tepla LED diód. Pokročilý systém regulácie teploty využíva vynikajúcu konštrukciu  chladenia na zabezpečenie maximálnej prevádzky LED, monitorovaním a úpravou výstupu podľa okolitého prostredia.

Tieto svetlá sú také jasné, že sme do nich zabudovali funkciu regulácie jasu, ktorá umožňuje úplnú kontrolu intenzity svetla v podmienkach, v ktorých prílišne osvetlenie môže narúšať viditeľnosť. Jas je riadený naším priekopníckym, bez – vypínačovým elektroinštalačným systémom série VLI, ktorý je prvým svojho druhu a svojou ľahšou inštaláciou, väčšou používateľskou kontrolou a väčšou spoľahlivosťou jednoznačne vedie v porovnaní s tradičnými systémami.
Plne testované. CE - označené. Schválené a certifikované pre použitie na cestách v európskych krajinách. Svetlo je označené značkou E (E9 10R-05 / 01-16276-00) a je schválené pre použitie na európskych cestách ako štandardné svetlo s vysokým lúčom.

Finálna požiadavka bola na montáž nezávislého kúrenia WEBSTO. Dodatočná montáž nezávislého kúrenia - už žiadne škrabanie námrazy! Nastúpte do príjemne vyhriateho auta a vychutnajte si výhody nezávislého kúrenia Webasto. Začnite deň s dobrou náladou a vylepšite svoje auto s nezávislým kúrením Webasto. V mnohých situáciách sa oplatí mať predhriate auto. Nezávislé kúrenie Webasto Vám ponúka viac komfortu a chráni Váš motor pred studenými štartmi s tým podstatne predlžuje životnosť motora. Zamrznuté auto po obede, studené auto po lyžovačke, oškrabávanie námrazy vo večerných šatách? To všetko je minulosťou! V zime jazdíme viac. Nie každý si však môže vychutnávať komfort vyhrievanej garáže. Spočítajte si sami, ako rýchlo sa Vám vráti investícia do nezávislého kúrenia Webasto. Viac info nájdete na www.cbone.sk

Montáž:

  • Navijak SUPERIOR WINCH FAN 12 000 S - tu v predaji
  • Odpojovač navijaku WARN - elektricky ovládaný z interiéru vozidla - tu v predaji
  • LED svetlomet BUSHRANGER LED LIGHT BAR | 5.5″ - tu v predaji
  • WEBASTO - nezávislé kúrenie - webasto
Back
LC 150
LC 150
LC 150
LC 150
LC 150
LC 150
LC 150
LC 150
LC 150
LC 150
 
 
Powered by Phoca Gallery

Nechajte si posielať naše novinky.

Výhody pri prihlásení sa na odber newslettera - všetko z prvej ruky:
Zľavy   |   Akciové ponuky   |   Výpredaje   |   Najnovšie trendy

PRIHLÁSENIE NA ODBER
*Z odberateľov newsletteru je možné sa kedykoľvek odhlásiť.
         
×
360 prehliadka cbone SHOWROOM

Virtuálna prehliadka firmy C.B. ONE, s.r.o.

Kompletne zrenovovaný SHOWROOM plný tovaru, odborných rád a skúsených pracovníkov.

  •  sme priamy zástupca osvedčených výrobcov
  •  dlhoročná tradícia - 27 rokov na trhu
  •  garantujeme pôvod tovaru a aj jeho záručný a pozáručný servis
  •  odborná montáž a zaškolenie u nás kúpeného tovaru za najlepšie ceny
  •  zabezpečujeme povinný zápis do TP
 

KONTAKTUJTE NÁS VSTÚPTE DO NAŠEHO SHOWROOMU