Toyota Land Cruiser 200

Ak máte záujem o úpravu Vašeho vozidla, neváhajte nás nezáväzne kontaktovať na čísle 0903804173, alebo prostredníctvom e-mailu cbone@cbone.sk.
Radi s úpravou pomôžeme aj Vám.

Majiteľ nového vozidla Toyota prišiel s požiadavkou na montáž predného a zadného pevnostného nárazníku a bočných ochranných rámov značky ARB 4x4 Accessories. Vynikajúca povesť ARB ochranných prostriedkov sa začala vytvárať pred viac než 30 rokmi, kedy ARB začalo vyrábať ochranné nárazníky pre Land Rover Series 1. Dnes, ARB sortiment zahŕňa niekoľko stoviek ochranného príslušenstva, umožňujúceho ponúknuť čelnú ochranu pre drvivú väčšinu 4x4 vozidiel z celého sveta. Avšak pevnostná ochrana to nie sú len predné nárazníky. ARB ponuka zahŕňa i pevnostnú ochranu prahov dverí, predných blatníkov a samozrejme i zadné pevnostné nárazníky. Všetky ARB pevnostné nárazníky sú navrhnuté tak, aby boli plne funkčné, zlepšili odolnosť Vášho vozidla, pri zachovaní maximálnej bezpečnosti.

Ďalšia požiadavka bola montáž navijaku do predného nárazníku ARB pomocou montážnej sady, ktorá je súčasťou. PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom.
Naše navijaky PREDATOR 4x4 WINCH sú špičkou vo svojej triede. Tieto kvalitné navijaky podliehajú ochrannej známke, ktorej sme vlastníkom a sú výsledkom nášho vlastného vývoja na základe dlhodobých skúseností.
Aj vzhľadom na tieto skutočnosti vieme zabezpečiť odborný, dlhodobý či už záručný alebo pozáručný servis týchto navijakov.
Navijak je chránený elektrickým odpojovačom WARN, ktorý je bezpečnostným prvkom zabezpečujúcim odpojenie navijaku od akumulátora vozidla v čase jeho nečinnosti.

Na pevnostný nárazník bola doplnená špeciálna rada LED svetlometov značky BUSHRANGER NIGHT HAWK VLI SERIES LED DRIVING LIGHT - Night Hawk VLI série 9 ″ a tieto sú momentálne špičkou na trhu. LED SVETLOMETY BUSHRANGER získali 1. miesto v porovnávacom teste nezávislej austrálskej spoločnosti 4x4 AUSTRALIA.
Svetlá Bushranger® Night Hawk VLI série 9 ″ LED svetlomety boli od základov vyvinuté tímom našich inžinierov, aby ponúkli skutočne jedinečný dizajn, ktorý privádza výkon, vzhľad a použiteľnosť na úplne novú úroveň.

Ďalšia požiadavka bola na montáž strešného nosiča na strechu vozidla. Doplnili sme strešný nosič značky ARB BASE RACK pomocou špeciálnych priečnikov. Po rokoch navrhovania, výrobných skúšok spoločnosť ARB vyvinula a navrhla úplne nový strešný nosič, ktorý určite zaujme. BASE Rack je revolučný nový dizajn: ultra elegantný, s veľmi nízkym montážnym profilom a nízkou hmotnosťou, poskytuje bezkonkurenčnú jednoduchosť, flexibilitu, prispôsobenie a usporiadanie vášho strešného nosiča. BASE Rack, ktorý predstavuje nový štandard v oblasti pevnosti a integrácie. Revolučný montážny systém rybinových spojov, ktorý uľahčuje, rýchlejšie a bezpečnejšie doplnenie úchytov príslušenstva v ľubovoľnej časti nosiča. Vďaka šiestim veľkostiam vyhovuje širokému spektru vozidiel. Neustále rozširujúca sa ponuka doplnkov a úchytov to je BASE Rack - Vaše riešenie "všetkom v jednom" - vytvorte si nosič podľa svojich predstáv. Ako perlička pre zákazníka sa montoval rebrík, ktorý bol vyrobený na mieru a zodpovedá pevnostným podmienkam bezpečné vylezenie na strešný nosič. Na strešný nosič sa montovali led svetlomety BASE Rack Aux Light ako spiatočky a pridávne bočné svetla , ktoré sa dajú ovládať samostatne...

Montáž:

  • ARB pevnostný nárazník - tu v predaji
  • Bushranger NIGHT HAWK VLI 9″ SERIES LED DRIVING LIGHT - tu v predaji
  • Navijak PREDATOR 4x4 WINCH PROFESIONAL 12000 FAN S 12V so syntetickým lanom - tu v predaji
  • Odpojovač navijaku WARN - elektricky ovládaný z interiéru vozidla - tu v predaji
  • ARB strešné nosiče BASE RACK - tu v predaji
  • ARB LED SVETLOMET BASE Rack Aux Light - tu v predaji
Back
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
LC 200
 
 
Powered by Phoca Gallery

Nechajte si posielať naše novinky.

Výhody pri prihlásení sa na odber newslettera - všetko z prvej ruky:
Zľavy   |   Akciové ponuky   |   Výpredaje   |   Najnovšie trendy

PRIHLÁSENIE NA ODBER
*Z odberateľov newsletteru je možné sa kedykoľvek odhlásiť.
         
×
360 prehliadka cbone SHOWROOM

Virtuálna prehliadka firmy C.B. ONE, s.r.o.

Kompletne zrenovovaný SHOWROOM plný tovaru, odborných rád a skúsených pracovníkov.

  •  sme priamy zástupca osvedčených výrobcov
  •  dlhoročná tradícia - 27 rokov na trhu
  •  garantujeme pôvod tovaru a aj jeho záručný a pozáručný servis
  •  odborná montáž a zaškolenie u nás kúpeného tovaru za najlepšie ceny
  •  zabezpečujeme povinný zápis do TP
 

KONTAKTUJTE NÁS VSTÚPTE DO NAŠEHO SHOWROOMU